Powrót do listy

Konkurs zakończony - Bądź w ruchu i... zatrzymaj chwilę.

Sprawdź wyniki

Konkursy

Chcemy zobaczyć jak gracie w siatkówkę, skaczecie na wielkich piłkach lub pokażcie nam… zupełnie coś innego. Macie pełną dowolność. Po prostu, ruszcie ciałem… i głową...


Zrób zdjęcie i pokaż nam, jak spędzasz aktywnie czas ze swoją rodziną lub ze znajomymi.

Dla osób, które zrobią najciekawsze zdjęcia czekają nagrody.A warto się za nimi zakręcić, bo do wygrania między innymi… rower.

Nagrody

Do wygrania aż 30 nagród: buty sportowe, dieta, kubki, kije nordic walking oraz nagroda główna – rower.

Każde zgłoszenie zostanie nagrodzone upominkiem. 

Fundatorem nagrody głównej - roweru miejskiego o średnicy kół 26" marki Mexller jest firma M&W Bike Investment. 

Fundatorem nagrody za 2 miejsce – obuwia sportowego jest New Balance.

Fundatorem nagrody za 3 miejsce  - dowolnej diety jest firma EatZone.  

 

 

Dodatkowe informacje

Zasady

  1. Zrób zdjęcie i pokaż nam, jak spędzasz aktywnie czas.
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy – znajdziesz go w zakładce Weź udział.
  3. Zdjęcie przyślij za pomocą formularza w okresie od 01.06.2017 r. do dnia  25.06.2017 roku.
  4. Możesz wysłać tylko jedno zdjęcie.
  5. W konkursie wygrywa 30 osób – każda z nich otrzyma nagrody wybrane przez Komisję konkursową:

    Upominek niespodzianka za każde zgłoszenie. 


  • za zajęcie miejsca 1 – rower miejski marki Mexller - 26 cali + Notes dobrego życia + kubek,
  • za zajęcie miejsca 2 – obuwie sportowe New Balance – model Fresh Foam Zante (damskie lub męskie) + Notes dobrego życia + kubek,
  • za zajęcie miejsca 3 – voucher na dietę od EatZone (dowolny pakiet, 7-dniowy) + Notes dobrego życia + kubek,
  • za zajęcie miejsca od 4 do 8 - kije Nordic Walking + Notes dobrego życia + kubek,
  • za zajęcie miejsca od 9 do 30 - Notes dobrego życia + kubek.
  1. Listę zwycięzców ogłosimy do 30 czerwca 2017 roku.

 

Weź udział - konkurs zakończony

Regulamin

Poznaj szczegóły

 

Zwycięzcy

Miejsce 1 – Bartosz Trojanowski - ŁÓDŹ
Miejsce 2 – Elwira Kostrzewa – WARSZAWA
Miejsce 3 – Kamil Sobczyński – WARSZAWA


Miejsca 4 -8:
4. Aleksandra Bączek – DĄBROWA GÓRNICZA
5. Helena Osowiec – Bujna - BYDGOSZCZ
6. Kornel Rudnicki – ŁÓDŹ
7. Katarzyna Bal - KRAKÓW
8. Łukasz Drwięga – TORUŃ

Miejsca 9-30:
9. Szymon Tecław - TCZEW
10. Andrzej Rodak - CZANIEC
11. Agnieszka Kazimierz - WROCŁAW
12. Małgorzata Ceglarz – BIELSKO - BIAŁA
13. Paweł Janowicz - SKIERNIEWICE
14. Marek Dąbrowski – TYCHY
15. Jarosław Kruk – MALERZÓW
16. Agnieszka Świgoń – CZECHOWICE - DZIEDZICE
17. Jarosław Przesław - PODGÓRZE
18. Michał Zubel - OŚWIĘCIM
19. Monika Walak – WIŚNIOWA GÓRA
20. Robert Ziebaczewski – SMARDZEWICE
21. Monika Herkt - ŁÓDŹ
22. Alina Trojan - DĘBNO
23. Karolina Styga – ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
24. Karolina Kiryłowicz - KATOWICE
25. Justyna Głowacka – GORZÓW WIELKOPOLSKI
26. Anna Sobaniec – BEŁCHATÓW
27. Beata Hanusz – STARA JABŁONNA
28. Marzena Rybska - WŁOCŁAWEK
29. Krzysztof Marcinek – LUBLIN
30. Adrian Bogacz – OPATKOWICE